Hakkımızda

Hakkımızda


2017 yılında kurulmuş olan supertahmin.com sitesi tüm güncel spor haberlerini, günün karşılaşmalarına ait tahminleri okuyucularının hizmetine sunarak onlara yardımcı olmayı hedeflemektedir. Site içerisinde futboldan basketbola,basketboldan tenise kadar birçok spor dalına ait güncel haberlere,futbol karşılaşmalarına ait maç programı ve maç tahminleri gibi yüzlerce içerik bulabilirsiniz.

 

Kuruluş amacımız gereğince takipçilerimizi gelişen spor haberleri konusunda bilgilendirmek, günün karşılaşmaları ve bu karşılaşmalara ait tahminleri konusunda bilgilendirmeyi hedeflemekteyiz. Websitemiz içerisinde güncel karşılaşmalara ait maç programı ve tahminleri bulabilirsiniz. Karşılaşmalara ait tahminler uzun yıllar bu konuda çalışmış ve tecrübeli tahminci kadromuz tarafından yapılmaktadır. Amaç siz takipçilerimize kolay ve hızlı bir şekilde kazanç elde edebilmeniz için yardımcı olmaktır.

 

Web sitemiz dahilinde yer alan tüm tahminlerin yalnızca tecrübeli ekibimiz tarafından özenle yapılan çalışmalar sonucunda gerçekleştiğini bildirmek isteriz. Bildiğiniz üzere bir karşılaşmanın sonucunu %100 tahmin etmek çok zordur. Uzman ekibimiz takımların daha önce oynadıkları karşılaşmaları, takımların istatistik verilerini ve güncel performanslarını takip ederek size oluşabilecek en doğru tahmini ulaştırmaya çalışmaktadırlar.